Producenci

PROSTOWNIK BNW 12/8 TS - Z TERMIKIEM SAMOCZYNNY

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 208,80 zł

Cena regularna:

208.80
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 5905042061543

Opis

Ładowarka BNW 12/8 -TS przeznaczona jest do uzupełniającego ładowania akumulatorów 12V stosowanych w samochodach osobowych, dostawczych. Pojemność ładowanego akumulatora: 40-80Ah.

Ładowarka posiada elektroniczne zabezpieczenie przed zwarciem i przeciążeniem oraz odwrotnym podłączeniem do zacisków wyjściowych akumulatora (oznaczenie "S"), a dodatkowe zabezpieczenie termiczne chroni transformator przed uszkodzeniem (oznaczenie "T"). Ładowarka po usunięciu zwarcia, np. po prawidłowym podłączeniu zacisków do akumulatora samoczynnie (po ok. 5 s.) powraca do stanu gotowości ładowania. Dodatkowo zabezpieczona jest bezpiecznikiem topikowym dostępnym do wymiany z zewnątrz.

Ładowarka charakteryzuje się beziskrowym podłączeniem i rozłączeniem akumulatora

Ładowarka posiada wychyłowy wskaźnik prądu ładowania - amperomierz oraz w diodę sygnalizacyjną LED.

 

Napięcie akumulatora 12V
Pojemność akumulatora 40-80Ah
Prąd ładowania 8A
Prąd rozruchu -
Przełącznik zakresów (prądowych, napięciowych lub inny) brak
Wskaźnik prądu ładowania Tak
Ładowarka automatyczna Nie
Ładowarka impulsowa Nie



Ładowarka BNW 12/8 -TS (samoczynna z termikiem) przeznaczona jest do uzupełniającego ładowania akumulatorów 12V stosowanych w samochodach osobowych, dostawczych. Pojemność ładowanego akumulatora: 40-80Ah.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl