Producenci
Czas realizacji zamówienia

 Czas dostawy

 

Na czas otrzymania przesyłki składa się:

 

- oczekiwanie na zaksięgowanie wpłaty za zamówienie na konto Sklepu

(dla przesyłek z płatnością pobraniową nie występuje);

 

- czas realizacji i wysyłki zamówienia

(kompletowanie towaru, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki);

 

- czas dostawy przez firmę kurierską (ok. 24h).

 

 Postaramy się wysłać Twoje zamówienie:

 

- w ciągu 24h dla zamówień złożonych w dniu roboczym (poza piątkiem);

 - w poniedziałek dla zamówień złożonych od piątku do niedzieli.

 

 

Klient może w każdym momencie sprawdzić, na jakim etapie jest realizacja dostawy na podstronach „historia zamówień". Każde zamówienie realizowane przez kuriera ma nadany numer przesyłki, dzięki któremu na stronach internetowych oraz www.dpd.com.pl można sprawdzić jego status.

 

W razie czasowej lub trwałej niedostępności towaru Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. W przypadku kiedy płatność za zamówienie realizowana jest za pośrednictwem serwisu rozliczeniowego termin realizacji zamówienia liczony jest od momentu otrzymania płatności.

Stawiamy na jakość obsługi klienta, dlatego nasz personel jest zorientowany w najnowszych technologiach i z ochotą służy Państwu pomocą zarówno przed, jak i po sprzedaży oferowanych produktów.

Staramy się realizować wysyłki natychmiast po wpłynięciu zamówienia i zabezpieczamy maksymalnie duże stany magazynowe. Dysponujemy 300 metrową halą magazynową, z której prowadzone są wysyłki i odbiory osobiste . Współpracujemy z firmą kurierską DHL.

W większości przypadków wysyłka realizowana jest w 24 godziny. W celu ułatwienia Państwu zakupów każdy produkt posiada informację o dostępności i przewidywanym czasie wysyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl