Producenci
O firmie

Firma  „Rolzbyt” powstała w 1997 roku – choć jej właściciel handel narzędziami rozpoczął już w roku 1994. Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą w szerokim rozumieniu artykułów technicznych.Stawiamy na jakość obsługi klienta, dlatego nasz personel jest zorientowany w najnowszych technologiach i z ochotą służy Państwu pomocą zarówno przed, jak i po sprzedaży oferowanych produktów. Staramy się realizować wysyłki natychmiast po wpłynięciu zamówienia i zabezpieczamy maksymalnie duże stany magazynowe.

   

Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi klientami nieustannie rozszerzamy gamę oferowanych wyrobów w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

W chwili obecnej współpracujemy z największymi producentami krajowymi oraz czołowymi importerami działającymi w naszej branży, dzięki czemu w naszej ofercie znajduje się ponad 18 000 artykułów.

 


Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą „Rolzbyt”. Jesteśmy pewni, że współpraca z naszą firmą będzie korzystna dla Państwa i przyczyni się do rozwoju prowadzonej przez Państwa działalności. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl